Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Poptávka Komerční Liberecký kraj Inzerát: 4511 06.06.2012 22:26
Zpět na seznam inzerátů
  |  

HLEDÁM KONTAKTY do POLSKA !!!!!!

Cena: 1,-

Máte známé nebo příbuzné v Polsku ? Nebo bydlíte blízko polských hranic a sami tam občas jezdíte ? Je tu velká šance vylepšit si finanční situaci a zároveň pomoci lidem se zdravím ! Pojďte nám pomoct otevřít trh v Polsku ! Budete zdravější a bohatší :) Ozvěte se na můj telefon nebo e-mail a chytněte příležitost za pačesy ! Nebudete litovat...


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Katka Zamrzlová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Liberecký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: k.zamrzlova@seznam.cz
telefon Telefon: 732376104
Další inzeráty od uživatele Katka Zamrzlová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist